حرف اول- پریشب اتفاق مسخره ای افتاد و اونم درگیری با یک سری اراذل و اوباش بود. از کرج برمی گشتیم و خواستیم به پدر و مادر خودم سر بزنیم که وارد یک کوچه 6 متری شدیم. حالا این ور کوچه تا آخر کوچه ماشین پارک شده و فقط میشد یک ماشین رد بشه. به وسطهای کوچه رسدیم دیدیم دو تا ماشین وارد کوچه شدند حالا هم اون داشت وارد کوچه میشد هم من تا وسط کوچه شده بودم. هیچ کدوم هم کوتاه نمیومدیم .

توقف کردم بلکه اون بره عقب. دیدم عقب نمیره. پیاد شده و گفتم یک دقیقه دنده عقب بگیر من اینه مه را نمی تونم دنده عقب بگیرم. یک دفعه دیدم یارو از بلریانس با شلوار 2 خشتکه اومد بیرون و داد و بیداد و عربده کشی که برو عقب تا کار دستت ندادم. و اومد سمت من یقه ام را گرفت. منم دیدم اصلا حالت طبیعی نداره. گفتم باشه میرم. .

دنده عقب گرفتم دیدم یکی از بچه های محله اومدند با یارو درگیر شد. پسره همسایه ما بود . اومده بود از من طرفداری کنه. خلاصه سوار ماشین شدند و بلریانسه از کنار من گذشت. پژو عقیبه که داشت رد میشد بهش گفتم اگه دنده عقب می گرفتی این . به ما حرف نمی گفت. جای سه نقطه یک فحش دم دستی بذارید. که دیدم یارو اومد بیرون و یقه ما را گرفت و گفت به دوست من فحش می دی. نگو اون پژو آشنای بلریانسی بوده. تا خواستم به خودم بیام دیدم یک صدای مهیبی از عقب اومد. راننده بلریانس با چماق زد توی شیشه عقب ماشینم و خرد شد. حالا بچه هایم عقب بودند. حسابی ترسیده بودند .

من بیرون اومد و داد زدم زنگ برنید 110 . که دیدم اون دو نفر پا به فرار گذاشتند. همه مردم جمع شده بودند و فحسشمی دادند به این اراذل . زنگ زدم 110 . همسرم هم زنگ زد به مادرم و مادرم با اضطراب زیاد از راه رسید و بچه ها را گرفت و با همسرم رفتند خونه. من موندم تا چلیس بیاد. ماشالله هم چقدر سریع بودند. نیم ساعت ایستادیم.

خلاصه پلیس اومد و صورتجلسه کرد و گفت فردا بیایید کلانتری شکایت تنظیم کنید . اتفاقا یک دوربین هم بالای یک خونه بود کلی هم شاهد. اونم همسایه ما هم گفت میاد شهادت میده .پدرم هم از راه رسید ولی دیگه جمعیت متفرق شده بودند .خلاصه رفتیم خونه پدر.

ساعتی بعد رفتم اون خونه ای که دوربین داشت. هر چه زنگ زدم کسی جواب نداد . م یخواستم فیلم ذوربین را بگیرم. یک ساعت بعد دوباره سر ردم بازم نبود. فردا مادم رفت سراغشون ولی گفتند دوربینشان خرابه . شانس ما را . ولی خب شاهد زیاد داشتیم.

خلاصه شام را خوردیم و سوار ماشین شدیم با شیشه شکسته . دخترم هنوز ترس به جان داشت. تصمیم گرفتم ولکن قضیه نباشم. پدرشون را درمیارم. مگه شهر هرته؟ قدرت نمایی با سلاح سرد 2 سال و 74 ضربه شلاق مجازات داره. ماشین را بردم پارکینگ خونه. یک پتو هم روش کشیدم که امشبه را کسی از ماشین ی نکنه. به نگهبان هم سپردم مراقب باشه .

حرف دوم- فرداش مرخصی ساعتی گرفتم. با اسنپ خودمو با دادسرا رساندم . با ماشین خودم نمیشد. هنوز شیشه ننداخته بودم بهش . وقتی رسیدم قیمت عریضه نویسی رفتم . شکایت را تنظیم کردم. باید در سامانه ثنا ثبت می کردم که برق نبود. مسوول فنی هم پیداش نبود. گویا زیارت عاشورا می خوندند اول صبحی. کلی هم ملت پشت درب منتظر بودند زیارت عاشورای آقایان تمام بشه . آخه کار ارباب رجوع مهمتره یا زیارت عاشورا. همین کارها باعث میشه مردم شاکی باشند و گله مند . والله ما بانکی ها اینکار را بکنیم بیچاره مون می کنند .

خلاصه تا برق بیاد گفتم برم تمبر باطل کنم. تمبر باطل کردم و رفتم اتاقی که موارد را ارجاع می داد. طرف هم به همون کلانتری ارجاع داد که پلاک را شناسایی کنند . راستی پلاک ماشین پژو را بچه ها نوشتند . از این طریق می تونم پیگیری کنم. اومدم سامانه ثنا ثبت نام کنم که دیدم کارت ملی ندارم. خلاصه کارم ناتمام ماند. برگشتم شعبه .

دیروز بعد از ظهر هم رفتم سراغ تعویض شیشه ماشینم. از شانسم مثل دوش حمام داشت باران میومد . یک جا رفتم قبول نمی کرد زیر باران شیشه عوض کنه. یک سر رفتم کلانتری گفتند مسوولینش نیستند . بعد یک شیشه اتوموبیل دیدم که سایبان جلوی مغازه اش بود . شیشه را برایم عوض کرد و با اجارتون 210 هزار تومن پیاده شدم. فاکتور گرفتم که بعدا مدرک دستم باشه. البته از شیشه عقبم عکس گرفته بودم که فردا زیرش نزنن .

خلاصه فردا باید برم دنبال کارهای کلانتری ببینم به کجا میرسه . حتی نامه پزشکی قانونی باید بگیرم و همسرم را ببرم نشون بدم چون دست همسرم از اون شب درد می کنه. احتمال دادره به خاطر شوک باشه . هر چی پرونده پرتر باشه بهتره .

حرف سوم- یک خطر دیگه هم از سرمون گذشت . کرج بودیم خونه پدرخانمم . یکی از خواهرهای همسرم  برای بچه ها پچ پچ ه بود . خواستند نصف کنند دیدند یک تیکه شیشه چند سانتی داخل پچ پچ هستش. اگه میرفت توی شکم بچه ها په کار می کردیم. سریع فیلم تهیه کردند که بفرستند به شرکت مربوطه. باید خسارت پرداخت کنند. وگرنه توی همه جا فیلم را می فرستند . جدا خطر از بیخ گوش بچه ها گذشت. این  ماه صفر تمام شه نحصی اش بره .

حرف چهارم- دو تا از همکارانم به تازگی مو کاشتند . یکیش مرتضی هستش . زنگ زده به من و کلی تعریف و تمجید از کار خانم دکتر. گویا اگه مشتری براشون جذب کنند یک پورسانتی بهشون میدن .خلاصه ما هم عکس سرمون را برایش فرستادیم . فرداش پیام داده که 5.5 میلیون تومن هزینه داره. چه خبره؟ من فقط یک مقدرا موهایم پریشونه . تازه می گه از ریشت برداشت میشه . من ریشم را نمی دم بکنن تو کله ام. دیگه چی؟ اسلام در خطره.

خلاصه گفتم اگه تونستیم از این اراذل خسارت بگیرم میام مو هم می کارم. بلکه یک پول مفت گیرم بیاد این کار را بکنم. 5.5 میلیون بدم واسه کله ام؟ نچ. ما که زن گرفتیم. مو م یخواهیم چی کار. اونهایی باید از این خرجها کنند که هنوز مجردند و موهاشون داره میریزه .تازه اونم خانم ها زیاد براشون مهم نیست. خانمها قدشون از آقایان کوتاه تره . پس سر آقایان را که نمی تونن ببینند. مگر اینکه خم بشید. که خب نشید .

حرف پنجم- از آرمین بگم که ما را بیچاره کرده. از بعد مشهد هوایی شده و همش میگه دد. صبح خانمم میبرتش بیرون و بعد از ظهر من می برمش بیرون بازم میگه دد. خوابش هم بهم خورده. شبها هی میوده توی سالن . هر چی هم سرش داد میزنی گوش نمی کنه که. هر شب ساعت 2 می خوابیم. بعداز ظهر هم نمی تونم بخوابم چون بچه ها تا ظهر خوابند و تازه شنگول شدند و بازی می کنند .

کلمات جدیدی که آرمین میگه "انگی" هستش یعنی نارنگی. نارنگی خیلی دوست داره البته فقط برای پوست کندنش. 10 تا نارنگی جلوش بذاری همه را پوست م یکنه و یک دونه فوقش بخوره. به تخم مرغ هم میگه "اند" تخم مرغ خیلی دوست داره. منتها فقط سفیده اش را . زرده را خرد م یکنه کف فرش.

حرف ششم-در اقدامی انقلابی من به کامپیوتر خاک گرفته ام دستی کشیدم و لینوکس روش نصب کردم. الان من یک لپ تاپ دارم با ویندوز ۱۰ و یک کامپیوتر دارم با سیستم عامل لینوکس . قصد دارم کارهایی بکنم و مهارتم را در شبکه افزایش بدم. فوق لیسانس ایده هایی بهم داد که امیدوارم بکار ببندم. البته اگه بچه ها بذارن. موقعی که بیدارن من نمیتونم کار کنم و موقعی که خوابند منم خوابم.

شیشه ,خلاصه ,ماشین ,کوچه ,بودند ,خونه ,تمبر باطل ,خیلی دوست ,دوست داره ,زیارت عاشورا ,سوار ماشین منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

,موسیقی و فیلم و بهترین سگ ها tehran2020 همه چی عنوان وبلاگ جدیدترین و خنده دار ترین voice های تلگرام ایران سلامت آشپزباشی آموزش زبان PTE آموزش خیاطی